Перезвоните мне
КАТАЛОГ

Інтерактивний глобус для навчання із доповненою реальністю

У продажі з'явився Інтерактивний глобус. Ключова особливість даного пристрою – наявність навчальних програм у форматі цікавих і інформативних оповідань, а також розвиваючих ігор. Як чином відбувається навчання?

На ваш планшет чи смартфон потрібно завантажити спеціальний додаток. Перейдіть в режим “Дослідження”  та починайте свою інтерактивну подорож. Скануйте піктограми, цікавого вам регіону та отримайте детальну інформацію про тварин, кухню, винаходи, пам’ятки культури та архітектури, звичаї та демографічні дані. Просто натисніть на 3D фігуру і на екрані вашого планшету відкриється детальна інформація зі звуковим та анімаційним супроводом.

Так-так, дитина буде слухати матеріали на глобусі, як пісні в плеєрі, і засвоювати при цьому нову корисну інформацію. Такий формат поки не набув широкого поширення, для дітей він в дивину і, безсумнівно, викличе інтерес. Одна справа, плеєр – він у всіх є. А тут можна слухати глобус!

Ще одна родзинка інтерактивного глобуса – регулярне оновлення інформації. Всі актуальні дані про культуру, людей та тварин у вас завжди під рукою. Не потрібно в ході уроку шукати якусь додаткову інформацію та якимсь чином намагатися донести її до школярів – все знаходиться в одному місці та надається в цікавій, гейміфікованій формі.

А ще цей чудовий гаджет допомагає у вивченні іноземних мов. Адже інформація на ньому представлена ??аж на восьми різних мовах. У тому числі й поширені англійська з німецьким, і рідкісні: китайський, португальська. Прослухавши інформацію декілька раз українською, дитина може прослуховувати їх іноземною мовою, запам’ятовуючи нові слова. Адже вона вже знає про, що йде мова.

 

>>ЗАМОВИТИ ГЛОБУС<<